Téma: Drogy

19. srpna 2016 v 1:26 | Waster |  Co se stalo
Tak jsem se z náhlého pohnutí mysli rozhodl skočit na další téma. Jistě za to nemůže hladina cukru v krvi po požití celé čtyřistagramové nutelly. A i kdyby ano, alespoň to bude tak sladké, jak jen toto téma může být. Jak jsem v předchozím článku psal (mohl jsem psát pravdu, nebo lhát), nikdy jsem nepropadl závislosti na drogách (nepočítám-li legální požívání alkoholu a cigaret, i když v poměru v jakém si tyto neřesti užívám, už by se to za nelegální považovat mohlo). Myslím, že přejdeme rovnou na přehled:

1. LSD (druhá rána Boží, strach z Mickey Mouse potvrzen)
Ve věku ve kterém příliš nepřemýšlíte nad důsledky svých rozhodnutí a prostě do sebe ládujete cokoli, co vám někdo strčí pod nos (pod jazyk). Dvě hodiny trvající trip s naším milým Disneyovským přítelem a dodnes (po deseti letech) trvající nejistota při pouhém pohledu na tu animovanou postavičku (uceleno později tím, že můj mladší bratr propadl závislosti na novější a mnohem děsivější verzi).

2. Marihuana (třetí a několik dalších ran Božích, sebedestruktivní já a potřeba si přivodit kóma)
Jako dítě jsem trpěl na neobjasněné ztráty vědomí a časté pocity závratě, které je předchází (nikdy se nepřišlo na příčinu těchto stavů, podezření na onemocnění srdce bylo smeteno ze stolu po třech letech trvajících vyšetření a sledování na kardiologii. Musel jsem v té době skončit se sportem a prakticky vším, co mne v té době dělalo mnou). Návrat k těmto stavům se objevil naprosto nečekaně v podobě trávou napěchované cigarety (osobní dojmy: není nad to si přivodit kóma jen lusknutím prstu, nebo lépe, jediným nádechem).

3. Metamfetamin (devátá rána Boží, nesmrtelnost a agresivita)
Chvíle, kdy jsem byl už naprosto přesvědčen o tom, že drogy nebudou tím, co bych v životě mohl, či snad dokázal dlouhodobě snášet. Teď když tu sedím a přemýšlím, jak popsat stav, který jsem tehdy měl, nezdá mi to jako dobrý nápad a tak se musíte spokojit pouze s hrubým popisem: Pocit, že vás nezastaví ani dělová koule se záhy mění v potřebu tou dělovou koulí být a rozdrtit sám sebe na kusy.

4. Temné místo (první až desátá rána Boží, osobní droga)
Má osobně vytvořená a nejoblíbenější závislost. Nejsilnější a jediná droga, při jejímž neužití u mne dochází k abstinenčním příznakům. Není žádná jiná droga, která by mne tak uchvátila. Nestojí mne ani korunu a přitom jsou její účinky k nezaplacení.


Tím bych zakončil toto krátké téma (ne každý má tak vycvičený žaludek na moje plky, jako já sám).
Snad ještě malá poznámka, všechna tato mnou popsaná období mého "drogového života" by se dala zařadit do dětské etapy mého bytí (včetně všech pokusů nepřiznat si svou slabost a děs ze všeho, co jsem si kdy narval do huby, nosu nebo těla obecně. To vůbec nemělo mít sexuální podtext).
Rozhodl jsem se toto téma sepsat upřímně a proto shrnutí tohoto článku bude následující: NEDĚLEJTE DROGY, DĚTI!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama