Co se s Tebou stalo?

28. července 2016 v 18:36 | Waster |  Co se stalo
Přišel mi mail na schránku, která je téměř tak stará jako mailování samo. Prostě jsem si řekl, že se konečně podívám, co na tom účtu za ta léta (občasného přihlašování pouze z důvodu jeho nesmazání) opravdu je a překvapila mne neskutečná hromada spamů, reklam a dokonce několik žádostí ze seznamek (především oznámení, kolik zpráv mám od neexistujících lidí na jejich stránkách pod svým neexistujícím profilem, což nejspíš slouží všem lidem k pobavení, protože nejdříve vám zašlou informaci, že máte na profilu novou zprávu, a když to rozkliknete, chtějí po vás profil vytvořit. Haha, sranda).
Společně se svým volným časem jsme se rozhodli ty dva tisíce mailů po jednom mazat. Jen tak zběžně očima přelétnout odesílatele a předmět zprávy. Po několika stovkách zakřížkovaných a smazaných mailech tam byl jeden, který by mne nejspíš shodil ze židle na zem (kdybych na ní už neseděl).
Mrzí mě, že mi dotyčný z té doby (dle doručení mailu) neposlal raději koresponďák s pěkným obrázkem velikého malovaného otazníku se spoustou maličkých okolo.
Odesílatele neuvedu (sám nevím, kdo to byl a pochybuji, že tu schránku měl déle než ten jediný den)
Předmět: Co se to s Tebou stalo? (pár desítek otazníků).
Zpráva by se zkráceně dala popsat jako "třicet slov se topících v oceánu Question marks".

Každopádně jsem se rozhodl na zprávu reagovat trošku jinak než prostou odpovědí (jak už jsem psal, bylo by to stejně zbytečné) a tak zakládám novou rubriku s názvem "Co se stalo" kterou pojmu jako retrospektivní okénko nebo takový třpytivý deníček na zámeček, kam má prakticky přístup každý, protože nebudeme si lhát to tak s těmi zámky prostě je.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 mor-tem mor-tem | Web | 3. října 2016 v 22:58 | Reagovat

No.. lidské oko pokukuje po třpytivých věcech.. Tudíž tak akorát přitáhne pozornost.. Proto radím obyčejný zápisník.. do toho se jen tak někdo nepodívá.. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama