Myšlenky jen na jediné ( TH Twins )

16. dubna 2007 v 18:37 | Waster |  Povídky
Téma na přání

Myšlenky jen na jediné
Pomalými kroky přechází po místnosti. Sem, tam jeho pohled padne na spící tělo přikryté jen lehkou látkou, tolik svádějící k doteku. Zastaví se a dlouze se zadívá na zvedající a klesající hrudník. Tiché oddechování přeruší nespokojené zavrtění ze spánku. Bdící jen přihlíží. Nervózně přejde k posteli a ulehne na volnou čtvrtinu svého lóže. "Posuň se trochu" Zazní hlas při čemž se marná snaha o posunutí škodné stane surovější. Strkání a kopání nezná hranic, když v tom...."Au! Moje žebra!" zazní mumlání a rozespalé oči okamžitě naštvaně a mrzutě pozorují vítěze, jehož černé vlasy splývají na ramena a jsou nedbale rozcuchané a neupravené. "Co tak koukáš?! Můžeš si za to sám! Hrozně se roztahuješ, Tome!" Bill vypadal celkem rozlobeně, ale při pohledu do nevinných očí bratra, ho to okamžitě myšlenkami otočilo na opačnou stranu. "Nemůžu za to, že jsem unavenej a znáš mě, vždycky, když jsem unavenej tak se ve spaní hrozně převaluju!" Nasadil ten nejunavenější výraz jaký uměl a ulehl zpět na polštář a následujcích pár minut se zajímal o to, jak si pohodlně lehnout i přes to množství tlačících dredů. Bill ho pozoroval "Stejně se na tebe nemůžu zlobit!" řekl, když si jeho bratr konečně přestal přehazovat každý dred zvlášt do všech světových stran. Tom se na něho jen usmál. jediný úsměv a Bill měl co dělat, aby po bratrovi neskočil. "Mohl by ses konečně posunout?!" Zazněl Billův hlas po pár minutách ticha. Tom se rozesmál a líně zakroutil hlavou "Ne! Mně to takhle vyhovuje!" Spokojeně se uvelebil a usmíval. Billa to okamžitě přivedlo na nápad. "Dobře! Tak já si lehnu na tebe!" Nečekal na bratrovu reakci a vrhl se na přikrývku na Tomových nohách. Tom zavyl bolestí, když mu bratr dopadl na nohy, ale okamžitě to vystřídal pocit spokojenosti, když se Bill zády opřel o jeho hrudník a více než blaženě se usmíval nad svou inteligencí a rozumem. Tom pozoroval jeho tělo a stále více ho bolelo zjištění, že jeho bratr je hubenější a huběnější. "Zase jsi zhubl!" Hlesl u Billova ucha a položíl zlehka dlaň na jeho nezdravě štíhlé břicho. Bill se jen zavrtěl a zaklonil hlavu aby na bratra viděl. "To je dobře! Potřeboval jsem schodit to, co jsem nabral při prázdninách." Odpověděl mu a pohladil ho po ruce. "Už dál nehubni...Prosím tě o to." Tomův hlas zazněl se strachem až to v Billovi pohlo vnitřnostmi. "Dobře!" Tiše dodal Bill a usmál se. Hladil Toma po ruce a díval se do jeho očí, natáhl se k němu a políbil ho na rty.
Tom mu začal polibky oplácet. Objal Billa kolem pasu a přitáhnul si ho blíž k sobě. Jejich polibky teď byly mnohem vášnivější než před tím. Jako by se jeden druhého nemohl nabažit. Tom se začal polibky přesouvat přes Billovo ucho až na krk. Tam začal jemně sát kůži. Bill jen zaklonil hlavu a pevně zavřel oči, jak se mu vzrušením točila hlava. Tom zajel svou rukou Billovi pod tričko a začal ho jemně hladit. Bill jen zalapal po dechu. Tom se svou rukou posunul k Billovým bradavkám. Nejdřív po nich jen něžně přejel a pak je začal jemně mnout a dráždit mezi prsty. Bill zavzdychal a lehce zaryl své nehty do přikrývky. Tom sjel prsty k lemu Billova trička a přetáhl mu ho přes hlavu. Bill toho využil a vytáhl deku, kterou byl Tom přikrytý. Oba měli na sobě jen spodní prádlo a tak se o sebe třeli odhalenou kůží na nohách.
Jejich jazyky se propletly a snažily se dostat co nejhloubš do úst toho druhého. Tom si bratra přitiskl co nejvíc na své tělo, Bill ucítil okamžitě bratrovo vzrušení. Oba dva zalila prudká vlna vášně. Bill se provokativně otřel o Tomův rozkrok. Ten jen zavzdychal a začal se o bratra vášnivě třít. Bill také nezůstával chladným. Jeho spodní prádlo bylo s přibývajcími doteky stále napnutější. Jeho bratr ho dlaní hladil po hubeném břiše, prsty vnikl pod gumu na Billových trenkách a přejížděl prsty sem a tam po jemné pokožce Billova podbříška, rukou mu zajel do rozkroku a druhou rukou mu znovu začal třít bradavku a přitom mu sál, líbal a opatrně skousával spodní ret. Billovi tělem proudily vlny horka, v břiše jako by mu poletovalo hejno bláznivých motýlů, podvědomě se snažil Tomovi vymanit, protože měl pocit, že už to dlouho nevydrží. Ve chvíli kdy to bylo nejsilnější ucítil ještě intenzivněji Tomovu dlaň na svém přirození. Přestal ovládat své sténání. Nemohl si jinak pomoci. Vzdychal a sténal nahlas. Vzrušením už ani nedokázal otevřít oči. Uvnitř se celý chvěl a přál si, aby tahle nesnesitelná slast už brzo skončila, ale zároveň se modlil, aby to nikdy nepřestalo.
Tom rytmickými pohyby přiváděl bratra k vrcholu. Bill zarýval nehty do prostěradla. Tom nepřestával pohybolat rukou a vášnivě líbal Billa na krk .Billem projela vlna mravenčení, která se rozlévala do každého bodu na jeho těle. Místnost naplnil slastný, poslední vzdech a Billovo tělo se uvolnilo. Chvíli jen tak ležel, aby se vydýchal a pak pozvedl oči k Tomovi, který stále měl ruku pod látkou Billových trenek a spokojeně se usmíval. Něžně bratra políbil na čelo. Bill zavřel spokojeně oči.
"Miluji tě!" Zašeptal tiše. "Já tebe taky. To ty přece víš!" Usmíval se Tom. "Jo, to vím" Opětoval úsměv Bill a pomocí rukou se otočil a lehl si na břicho, stále ležel na Tomovi, ale jemu to ani maličko nevadilo, byl rád, že ho má u sebe. Položil mu ruku na záda a něžně hladil. Bill rukou pomalu vnikl pod Tomovo tričko a oplácel mu doteky na břiše.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ariannas Ariannas | Web | 18. dubna 2007 v 20:32 | Reagovat

Jo je to hezky napsané ale je to humus:-D

2 endrysk endrysk | Web | 5. května 2007 v 22:31 | Reagovat

grupáááááč...tak to je mazec:D:D

3 petra petra | E-mail | 9. června 2007 v 18:07 | Reagovat

Ahojky,moooc pěkný bloček....ten příběh byl úžasný!!!Jsem sice fan TH,ale tohel i vůůůůbec nevadí,dokonce se mi to líbí(jsem prostě úchyl)a sama píšu slashe na jeden blog,možná ho znáte:Twincest.blog.cz............jsem zarytá twincesačka,takže tohle mi přijde dost cool!!!:)))Vážně moooooooc pěkný!!!!xD

4 Mart!na:-* Mart!na:-* | E-mail | Web | 28. července 2007 v 20:23 | Reagovat

Hej! tohle se ti fakt powedlo! fakt že jo.... tokio hotel sou sejně takouvý sladký teploušové..... :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama